FORKLIFT OÜ
MEIEGA ULATAD!

355/50-15 Trelleborg Elite XP STD NM

Uus

Põhiandmed

Saadavus: Tellimisel
Mudel: 355/50-15

Trelleborg_ELITEXP_ENG-1.pdf

Kirjeldus

Trelleborg Elite XP on preemium rehv, mis on loodud nõudlikuks materjalikäsitluskeskkonnaks, Elite XP suureks eeliseks konkurentsi ees on ka Pit stop indikaator, mis vähendab tõstukiseisakuid rehvi vahetuse pealt samuti Elite XP vähendab ebaühtlast kulumist, mille tulemuseks on pikem rehvi eluiga ja ohutum nii töötajale kui ka tõstukile. Elite XP lisa eelised: Madala vibratsiooniga turvise disain, energiatõhusus, Kulumiskindel tehnoloogia, parem stabiilsus, velje kaitse

Pit Stop joon
Teadmine, millal tööstusrehve vahetada, on ülioluline – vahetage need välja liiga vara ja riskite liiga palju kulutada, vahetage need välja liiga hilja ning riskite masina ja operaatori ohutusega.
Trelleborg on oma esmaklassiliste rehvide jaoks välja töötanud uuenduse, mis annab operaatoritele ja sõiduki hooldajale 100% täpsusega teada, millal nende rehvid vajavad väljavahetamist – me nimetame seda uuendust “Pit Stop Line”.
Pit Stop Line on lihtne – kui rehvid kuluvad, ilmub rehvi pinnale hästi nähtav oranž riba, mis näitab, et tuleb tellida asendusrehvid ja planeerida uute rehvide paigaldamist. Kui rehvile ilmub see Pit Stop Line, on selle eluiga alles ligikaudu 100 tundi, mis tähendab, et asendusrehve saab paigaldada kõige sobivamal ajal.