FORKLIFT OÜ
MEIEGA ULATAD!

UUS kiireim teleskooplaadur: DIECI AGRI MAX POWER X2

 

Põllumajandussektoris, mida iseloomustavad suure koormuse ja katkendliku tsükliga töörežiimid, on oluline tugineda tehnikale, mis võimaldab maksimaalset jõudlust, vähendades seejuures heitkoguseid, kulusid ja aega.

Põllumajandussektori väljakutse viis Euroopa suurima teleskooplaadurite tootja DIECI uuendusliku teleskooplaaduri mudeli loomiseni – Agri Max Power X2.

 

Milles peitub uue revolutsioonilise mudeli eripära?

HVT1 ülekanne

Uus Power Split tehnoloogia HVT1 ülekanne koosneb mehaanilisest ja hüdrostaatilisest ajamist, mis on ühendatud läbi planetaarkäigukasti. Elektrooniline juhtimine suunab ja ühendab neid kahte jõudu, et saavutada maksimaalne tootlikkus igas tööetapis:

 • Maksimaalne jõudlus: maksimaalne väändemoment vahemikus 0-50 km/h ilma pöördemomendi katkestusteta. Kui varasemate mudelite maks. kiirus oli 40 km/h, siis nüüd on saavutatud maks. kiiruseks 50 km/h;
 • Maksimaalne pöördemoment ratastel seisutingimustes ja madalal kiirusel;
 • Kiire ja sujuv tagurdamine;
 • Minimaalne kütusekulu suurima jõudluse juures. Sääst võrreldes varasemate mudelitega sõitmisel -15,1% ning laadimisel -13,7%;
 • Suurem täpsus ja parem reageerimine manööverdamisel ja kiiruse reguleerimisel;
 • Operaator saab valida pehmema või agressiivsema seadistuse iga tööfunktsiooni jaoks;
 • Suurem veojõud ratastel: mugavam haagise vedamine maanteel;
 • Väiksem müra ja vibratsioon;
 • Vähenenud CO2 heitkogused;
 • Väiksemad hoolduskulud: õli ja filtrite vahetus iga 1 000 töötunni järel.

Täielikult elektrooniline kontroll

 

CAN-BUS tehnoloogia võimaldab täielikku elektroonilist kontrolli kogu masina üle optimeerides mootori, ülekande ja poomi juhtimist läbi riistvara-tarkvara integratsiooni. Uuel mudelil on 4 erinevat sõidurežiimi: ökonoomne (Eco), laadimiseks (Loader), tavareźiim (Normal) ning täppisreźiim (Creeper).

Löögisummutussüsteem

 

Uus “Zero Shock System” amortisatsioonisüsteem on ainulaadne teleskooplaadurite seas, suutes tõhusalt summutada ebamugavaid võnkumisi ka kõige ebatasasemal maastikul. Integreeritud reguleerimisega löögisummutussüsteem koosneb 4 tugipunktist, mis neelavad lööke ja põrutusi igas suunas: külgmised, vertikaalsed, taga ja ees.

Täiustatud Stage 5 mootor

FPT NEF N45 Turbo Common Rail mootor on arendatud euronõuete tase 5 standarditele.

 • 4485 cc
 • 128 kW ja 172 hj
 • DOC+SCROF katalüsaator: integreeritud kübeme filter

Kiirem mast

Uus võimendatud „Load-Sensing“pump võimaldab mastil kiiremini liikuda, vähendades oluliselt tööaega. Pumba tootlikkus on 180 l/min. Hüdrosüsteemi kogu tootlikkus on 305 l/min.

Täiustatud esisild

Esisillale paigaldatud amortisatsioonisüsteem võimaldab paremat juhitavust ja suuremat mugavust ning seda eriti suurel kiirusel sõites.

 

Dieci Agri Max Power X2 on saadaval kolme mudelina: 50.8, 60.9 ja 65.8. Esimene number tähistab tõstevõimet: 5-6,5 tonni ning teine maksimaalset tõstekõrgust: 8-9 meetrit.

 

Kokkuvõtlikult võib öelda, et tegu on tipptasemel teleskooplaaduriga, mis on tulevikulahenduseks näiteks suurfarmidele ning ka vilja-  ja prügikäitlejatele.

 

TEHNILISED ANDMED

 


Lisainfo ja personaalse pakkumise saamiseks võta ühendust

endale lähima müügijuhiga!

 

NÄIDISPAKKUMINE 50.8 POWER X2

NÄIDISPAKKUMINE 60.9 POWER X2

NÄIDISPAKKUMINE 65.8 POWER X2