FORKLIFT OÜ
MEIEGA ULATAD!

Dieci esindus Eestis

 

Forklift OÜ on Dieci teleskooplaadurite ametlik esindaja Eestis.

Dieci on Itaalia tootja, kes toodab alates 1983. aastast teleskooplaadureid nii põllumajandusele kui ehitusele:

  • Dieci Agri (Mini Agri, Agri Max, Agri Farmer, Agri Star, Agri Plus, Agri Pivot) sari on loodud vastama nii väikese, keskmise kui suure talu erivajadustele. Koos laia lisaseadmete valikuga võimaldab see igal kliendil valida oma vajadustele vastava masina;
  • Dieci Construction (Apollo, Hercules, Icarus, Dedalus, Pegasus, Pivot) sarjast leiab igale käitlemise- ja tõstmisvajadusele vastava masina, mida annab samuti varustada erinevate lisaseadmetega.

 

 

DIECI uutes Giugiario DESIGN (GD) kaubamärki kandvates kabiinides on kasutatud autotööstuse uudseid materjale, mis käega katsumisel tunduvad pehmed, kuid on samas tugevad, vähendades vibratsiooni  ning parandades soojus- ja heliisolatsiooni omadusi. Kabiinide mugavust aitab veelgi suurendada uus amortisaatori süsteem, mis võimaldab tõhusalt vähendada suurimaid tõukeid isegi künklikul maastikul liikumisel, mis on põllumeestele väga oluline. Uus õhukonditsioneeri süsteem tagab aga sellise ühtlase õhujaotuse, mida ei ole ühelgi varasemal teleskooplaaduri mudelil.

 

 

Dieci teleskooplaadurite sise- ja väliskujunduse väga elegantne stiil, autotööstuse sektori innovatiivsed materjalid, ergonoomiline disain, palju loomulikku valgust ja vähe müra muudavad need parimateks abilisteks mistahes tõstetööl põllumajanduses või ehituses.

 


 

Forklifti kliendi Loigu Põld OÜ esindaja tagasiside Dieci teleskooplaadurile:

“Põllumajandusettevõttes on teleskoop selline asi mis leiab kogu aeg tegevust. Mõni töö saaks ilmselt ka ilma tehtud aga kui juba masin olemas siis tehakse ikka pigem sellega kui traktori frontaaliga. Teleskoop on ilmselt üks neist masinatest ilma milleta saad kuidagi enamuse oma töid tehtud aga kui korra oled kasutama hakanud, siis saad aru kui palju temast kasu on. Meil on selliseid päevi vähe mil Dieci teleskoop midagi ei tee. Kasutame seda põllult kivide- ja seemnekottide veoks nii põllule külvikusse kui ka ladude vahel. Lükkame kuivatis vilja ette ja laeme autole. Kuivati ehitusel oleks ilma Dieci teleskoobita väga keeruline olnud kuna seal oli kasutus alates pinnase koorimisest kuni montaažini, lisaks kõik laadimis- ja koristustööd. Eriti meeldib mulle külgkallutus funktsioon, mis meil hetkel kasutusel oleval Dieci mudelil peal on. See teeb pinnasetööd ja laadimised ebatasasel maastikul oluliselt lihtsamaks.“