fbpx

FORKLIFT OÜ
MEIEGA ULATAD!

teleskooplaadur

Ostes uue Dieci teleskooplaaduri
kingime tasuta 3 lisaseadet

 

Kampaania raames kingime kõigile uue Dieci teleskooplaaduri ostjatele tasuta kaasa 3 LISASEADET: kopa, tõstekahvlid ja heinapalli haaratsi. Kõik kasutatud teleskooplaaduri ostjad saavad kingitusena kaasa ühe lisaseadme omal vabal valikul: kopa, tõstekahvlid või heinapalli haaratsi.  Kampaania kehtib 17.09-31.12.2020 vormistatud tellimustele.

 

Kampaania reeglid:

 

 1. Kampaania korraldaja on FORKLIFT OÜ, reg. kood 10914764, asukohaga Jänesselja 18, Sauga 85008, Pärnumaa, e-post: info@forklift.ee (edaspidi Korraldaja).
 2. Korraldaja viib perioodil 17. september 2020.a. kuni 31. detsembrini 2020.a läbi lisaväärtuskampaania.
 3. Kampaania perioodil antakse iga uue Dieci teleskooplaaduri ostuga tasuta kaasa kolm ostetavale masinale sobivat lisaseadet:
  • Heinapalli haarats
  • Kopp (1-2 m³)
  • Tõstekahvlid
 1. Kampaania perioodil antakse iga kasutatud teleskooplaaduri ostuga tasuta kaasa üks alljärgnevatest lisaseadmetest:
  • Heinapalli haarats
  • Kopp (1-2 m³)
  • Tõstekahvlid
 1. Kampaania kehtib täishinnaga masinatele ja ilma muude soodustusteta (nt. tasuta transport).
 2. Juhul, kui Korraldaja saab teadlikuks mistahes pettusest, kelmusest või muust sarnasest tegevusest Kampaania kestel või sellega seoses, mis omakorda puudutab mistahes moel kampaania auhinna saamise nõuet, siis sellist nõuet ei rahuldata.
 3. Käesolevad Reeglid on koostatud kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele ja muudele õigusaktidele.
 4. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtiva õiguse alusel.
 5. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 31. detsember 2020.a. kirjalikult mailile info@forklift.ee. Korraldaja lahendab saabunud pretensioonid 7 (seitsme) tööpäeva jooksul alates nende saamisest. Pretensioonid, mis on esitatud hilisema kuupäevaga, kui on eelpool välja toodud, menetlemisele ei kuulu.

 

TUTVU TELESKOOPLAADURITEGA!