FORKLIFT OÜ
MEIEGA ULATAD!

 

 

Ostes uue Dieci teleskooplaaduri
kingime LUKSUSLIKU KÜMBLUSTÜNNI

 

Ajavahemikul 1.märts – 31.mai tehtud Dieci teleskooplaaduri tellimustele kingime kaasa luksusliku Eestis toodetud Ecosauna kümblustünni, mis annab Sulle kiirel põllutöö hooajal suurepärase lõõgastusvõimaluse. Privaatne kümblustünn võib olla täiesti enda isiklik pühakoda, kus eemalduda igapäeva muredest, tehnoloogiast ja teistest inimestestki!

Ecosauna Delux 200 kümblustünn on üks populaarseimaid kümblustünni mudeleid eestlaste seas, kuhu mahub korraga 6-8 inimest.  See detailideni viimistletud, kvaliteetne ja rikkaliku lisavarustusega spaa, mida on lihtne aastaringselt kasutada ning mille hooldus on igaühele jõukohane. Tünni väline läbimõõt on 200 cm ning sisemine 185 cm, mahutavus 1 150 L. Tünn tuleb koos efektse LED valgustuse ja soojustatud termokattega.

 


 

Kampaania reeglid:

 

 1. Kampaania korraldaja on FORKLIFT OÜ, reg. kood 10914764, asukohaga Jänesselja 18, Sauga 85008, Pärnumaa, e-post: info@forklift.ee (edaspidi Korraldaja).
 2. Korraldaja viib perioodil 1. märts 2021.a. kuni 31. mai 2021.a läbi lisaväärtuskampaania.
 3.  Kampaania perioodil kingitakse iga uue Dieci teleskooplaaduri ostuga tasuta kaasa luksuslik kümblustünn Delux 200 cm. Kümblustünni varustusse kuulub:
  • Integreeritud RV välisahi;
  • Termopuidust väliskest;
  • Ümar trepp;
  • Korstna kaitsevõre;
  • Väliskesta lauad viimistlusega Sikkens Lasuur “Pähkel”;
  • Sisu värv: hall;
  • Soojustatud termokate;
  • Led valgustus.
  • Kümblustünni tootja on Ecosauna Project OÜ.
 4. Kampaania kehtib täishinnaga masinatele ja ilma muude soodustusteta (nt. tasuta transport).
 5. Kampaania kehtib ajavahemikus 1.märts – 31.mai korraldaja poolt tehtud ametlikele pakkumistele.
 6. Juhul, kui Korraldaja saab teadlikuks mistahes pettusest, kelmusest või muust sarnasest tegevusest Kampaania kestel või sellega seoses, mis omakorda puudutab mistahes moel kampaania auhinna saamise nõuet, siis sellist nõuet ei rahuldata.
 7. Käesolevad Reeglid on koostatud kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele ja muudele õigusaktidele.
 8. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtiva õiguse alusel.
 9. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 31. mai 2021.a. kirjalikult mailile info@forklift.ee. Korraldaja lahendab saabunud pretensioonid 7 (seitsme) tööpäeva jooksul alates nende saamisest. Pretensioonid, mis on esitatud hilisema kuupäevaga, kui on eelpool välja toodud, menetlemisele ei kuulu.

 

TUTVU TELESKOOPLAADURITEGA! Konsulteeri müügispetsialistiga