FORKLIFT OÜ
MEIEGA ULATAD!

Ostes uue Dieci teleskooplaaduri,
kingime tippkvaliteediga Kamado Joe ® grilli

 

Peale väsitavat tööpäeva teleskooplaaduri roolis, vajab iga töömees üht tõeliselt head kõhutäit!  Kamado Joe grill pakub selleks suurepärast võimalust, viies grillimise hoopis uuele tasandile ning laseb end tunda seejuures tõelise grillmeistrina. Forklift OÜ tuleb siinkohal Sulle appi, kinkides kõikidele 1. märtsil – 31. detsembril tehtud uute Dieci teleskooplaadurite tellimustele kaasa Eesti Grilliliidu ja grillikoolitaja Enn Tobrelutsu poolt soovitatud tippkvaliteediga Kamado Joe ® Classic II grilli koos rikkaliku lisavarustusega. 

Kamado küpsetamise meetod on pärit iidsetest aegadest, täpsemalt Aasiast ja on püsinud sisuliselt muutumatuna läbi sajandite. Õhuvool, mis Kamado Joe grilli keraamilist korpust läbib, tekitab grilli sees ühtlase stabiilse kuumuse. Selline küpsetamise meetod annab lihale rikkaliku maitse, pehmuse ja mahlasuse. Küpsetada saab nii liha, kala, köögivilju kui ka paja- ja vokiroogasid, pizzat ja kõike muud põnevat. Kamado Joe pakub küpsetamiseks loendamatult erinevaid võimalusi ja meetodeid. Seejuures on Kamado Joe grillid valmistatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest, mistõttu on nende keraamilistel osadel eluaegne garantii.

Kampaania koostööpartneriks on BBQ Entertainment OÜ.

 


Kampaania reeglid:

 

 1. Kampaania korraldaja on FORKLIFT OÜ, reg. kood 10914764, asukohaga Jänesselja 18, Sauga 85008, Pärnumaa, e-post: info@forklift.ee (edaspidi Korraldaja).
 2. Korraldaja viib perioodil 1.märts kuni 31. detsember 2022.a läbi lisaväärtuskampaania.
 3. Kampaania perioodil kingitakse iga uue Dieci teleskooplaaduri ostuga tasuta kaasa KAMADO JOE CLASSIC II grill:
  • Grilli mõõdud: grillrest Ø 47 cm, ahi seest Ø 50 cm, ahi väljast Ø 57 cm;
  • Grilli tootja: Kamado Joe, edasimüüja: BBQ Entertainment OÜ;
  • Garantii grillile: keraamilistele osadele kehtib piiratud eluaegne garantii (garantiitingimused: vaata siit); sh keraamilistele plaatidele, soojusdeflektoritele ja pitsakividele garantii 3 aastat; metall- ja malmosadele garantii 5 aastat; termomeetrile ja tihenditele garantii 1 aasta;
  • Grilli komplekti kuulub: alusraam, külgmised riiulid, paindlikku küpsetamist võimaldav kolmetasandiline süsteem Divide & Conquer, 2 tk poolkuu keraamilised soojusdeflektorid, 2 tk poolkuu-grillrestid, tuhasahtel, amordiga kaas, AMP tulekolle, traatvõrguga tihend, grillresti tõstetangid, tuharoop, kaanesulgur.
 1. Kampaania kehtib täishinnaga masinatele ja ilma muude soodustusteta (nt. tasuta transport).
 2. Kampaania kehtib ajavahemikus 1. märts – 31. detsember 2023. a korraldaja poolt tehtud ametlikele pakkumistele.
 3. Juhul, kui Korraldaja saab teadlikuks mistahes pettusest, kelmusest või muust sarnasest tegevusest Kampaania kestel või sellega seoses, mis omakorda puudutab mistahes moel kampaania auhinna saamise nõuet, siis sellist nõuet ei rahuldata.
 4. Käesolevad Reeglid on koostatud kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate seaduste ja muude õigusaktidega.
 5. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtiva õiguse alusel.
 6. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30. aprill 2022.a. kirjalikult mailile info@forklift.ee. Korraldaja lahendab saabunud pretensioonid 7 (seitsme) tööpäeva jooksul, alates nende saamisest. Pretensioonid, mis on esitatud hilisema kuupäevaga, kui on eelpool välja toodud, menetlemisele ei kuulu.

 

TUTVU TELESKOOPLAADURITEGA! Konsulteeri müügispetsialistiga