FORKLIFT OÜ
MEIEGA ULATAD!

Forklifti jõulukampaania: kingime sel aastal üheskoos 5 000 € heategevuseks!

 

Forklift OÜ selle aasta viimaseks suureks panuseks saab olema panus ühiskonda. Loobume oma headele koostööpartneritele ja klientidele traditsiooniliste jõulukingituste tegemisest ja annetame kingiraha sinna, kus seda on enim vaja – heategevusele!

Selleks, et kõik meie vahvad sõbrad ja partnerid saaksid heategevusest osa, palume teil novembrikuu jooksul valida endale meelepärane fond allolevate valikute hulgast, millele aasta lõpus Forklift annetuse teeb.

 

Valiku saab teha kolme heategevusliku fondi vahel:

 

SEB Heategevusfond

 

Loodud nende laste heaks, kes ei saa kasvada oma päritolu peres. Fond kogub annetusi ja teostab aasta ringi mitmesuguseid projekte turva- ja asenduskodudes. Et igal lapsel oleks turvatunne, stabiilsus ja kodu!

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

 

Fond toetab laste ravitingimuste parandamist üle Eesti, vajaliku aparatuuri soetamist TÜ Kliinikumi Lastekliinikusse ja teiste allüksuste lasteosakondadesse. Ükski laps ei saa jääda abita põhjusel, et tema ravi on liiga kallis!

Vähiravifond Kingitud Elu

 

Õlekõrs vähihaigetele, keda ei saa aidata Eesti Haigekassa. Aitavad rahastada hädavajalikku ravi, kinkides lootuse ja võimaluse kauem täisväärtuslikult elada või koguni terveneda. Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!

TEE OMA VALIK SIIN: